Newsletter - rozšírená registráciaDenné menu (jedálny lístok) – pri označení denného menu Vám budeme pravidelne, každý pracovný deň a 1× počas víkendu, zasielať aktuálne denné menu reštaurácie a salaša ŠARIŠ PARK.
Akcie a novinky pre firmy – pri označení akcií a noviniek pre firmy Vám budeme pravidelne 1× v mesiaci zasielať výhodné ponuky, zaujímavé pobyty a ďalšie zaujímavé informácie pre firmy
Akcie a novinky pre rodiny – pri označení akcií a noviniek pre rodiny Vám budeme pravidelne, 1× v mesiaci, zasielať zaujímavé cenové ponuky, akcie a tipy pre záujemcov o usporiadanie rodinnej oslavy, výročia, svadby.
Akcie a novinky v pobytoch – pri označení akcií a noviniek v pobytoch Vám budeme 1× štvrťročne zasielať informácie o atraktívnych pobytoch, zvýhodnených cenách a novinkách v ubytovaní v penzióne a dreveniciach ŠARIŠ PARKu.
Informácie z Relax centra – pri označení informácií z relax centra Vám budeme 1× za 2 mesiace posielať zvýhodnené cenové ponuky ŠARIŠ RELAX CENTRA a aktuálne wellness novinky, ako aj tipy týkajúce sa zdravia a wellness životného štýlu.
Informácie o podujatiach – pri označení informácie o podujatiach Vás budeme informovať o nepravidelných kultúrnych, športových a ďalších podujatiach, ktoré ŠARIŠ PARK organizuje alebo na sa na organizácii spolupodieľa.

Stravovanie
salaš
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
terasa
party stan
salóniky
sypanec
múčna výroba
mäsová výroba
Ubytovanie
penzión
drevenice
ohrada pre zvieratá a jazdiareň
detské ihrisko
Relax
wellness - saunový svet
bazén s atrakciami
masáže
tenisový kurt
Pre firmy
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
školiaca miestnosť
humno
amfiteáter
Pre rodiny
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
humno
detské ihrisko
Copyright © 2009-2017 ŠARIŠ PARK | Investor MART – SK, s.r.o. | Webdesign a redakčný systém dodáva MANETI

ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš | recepcia@sarispark.sk | +421 51 747 04 22